• 0 (352) 231 83 84
  • 0532 447 54 02
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 Lara ile daima kaliteli hizmet imkansız değil...

Hakkımızda

Lara Araç Kiralama aile şirketi olarak 2001, 2002 yıllarında kurulmuştur. Öncelikle Lara Rezidans olarak Kayseri'nin çeşitli bölgelerinde öğrenci yurtları ile Kayseri dışından gelen öğrencilerimize aile sıcaklığı sunmaktayız, farklı alanlarda  faliyet gösteren markamız bu kez de yine şehir dışından ve Ülke dışından gelen misafirlerimizi de düşünerek  kaliteli hizmet sunmak adına araç kiralama hizmetini aktif etmiş bulunmaktadır. Uygun fiyata kaliteli araçlar ile hem Kayseri içerisinde bulunan hem de Kayseri dışından gelen tüm misafirlerimize kapımızı açtık.

Misyonumuz

Kuruluşumuzun olduğu günden bu güne hiçbir şekilde kalitesini bozmadan sürekli yenilikçi ruhunu genç tutan, teknolojinin güzelliklerinden faydalanarak kendini hep yenileyen ve gençleştiren, geleceğimizin şimdi ki gençlerinin elinde olduğunu bilen ve onlara güvenip onlarla birlikte gelecek nesillerimize her şeyin en güzelini ve en iyisini verebilmek için daima çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Lara markasını tercih etmiş ve tercih edecek misafirlerimize kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunabilmek ve sürekli değişen değil kalıcı olan bir araç kiralama firması olabilmek adına her zaman ileriyi hedeflemektir.

© 2021 Lara Araç Kiralama LARA Grup Kuruluşudur. Her Hakkı Saklıdır. Tasarım : Deeplight